• Adana Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  •  

    info@aslanlartasimacilik.com

Adana Eşya Depolama

Adana Eşya Depolama, Uzun süreli geziye çıkmak istiyorsunuz fakat firmanıza boş yere yüksek kira ödemek istemiyor musunuz?Fazla olan atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı koyacak yer mi arıyorsunuz?Ya da kısa sürede taşınmanız gerekiyor fakat yeni yer bulamayıp eşyalarınız sokakta mı kaldı? İşte bu soruların tüm çözümü Aslanlar Taşımacılık’ta mevcuttur. Nakliyat sektöründe çalışma faaliyetlerini büyük bir başarıyla sürdüren Aslanlar Taşımacılık Eşya Depolama alanında da sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Eşya Depolama yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüze kadar büyük bir titizlilik ve özenle yapmış olduğumuz bir hizmettir.

Adana Eşya Depolama

Aslanlar Taşımacılık Eşya Depolama hizmetimiz ile depolanacak eşyalarınız havalı naylon, kapitone, karton kutu, bant, streç bant, balonlu naylon, mukavva gibi kaliteli malzemelerimiz ile özenle paketlenir. Paketlenmiş tüm eşyalarınızın listesi çıkarılır. Eşyalarınız liste halinde alınıp sizlere tekrar liste halinde teslim edilir. Depolanacak eşyalarınız depomuza uygun biçimde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınızın tozlanma, böceklenme, nem kapmaması için üstleri uygun ambalaj malzemeleri ile örtülür. Kilitlenecek eşyalarınız varsa teslimat gününe kadar mühürlenerek muhafaza işlemi gerçekleştirilir. Adana evden eve taşımacılık ta ne gerekiyorsa sizler için yapıyoruz.

Adana Eşya Depolama, Hiçbir sorun çıkmaması için uğraşan Aslanlar Taşımacılık ile Eşya Depolama sizlere büyük kolaylık sağlar. 7/24 güvenlik kamerası ve deneyimli personellerimiz ile güvenilir depolama hizmeti sunmaktayız. Firmamız eşyalarınızı meydana gelebilecek herhangi bir tehlike durumuna karşı sigortalamaktadır. Günlük temizlik ve havalandırılma yapılan depomuzhaftalık olarak ilaçlandırılmaktadır.

Ferah, hijyenik ve güvenilir depolama hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Evden eve nakliyat teklifi almak ve bizimle direk iletişim kurmak için bizi arayın!