• Adana Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  •  

    info@aslanlartasimacilik.com

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat, Bazen çocuğunuz veya sizin eğitiminiz için evinizi değiştirmek zorunda kalırsınız. Hatta yeni bir iş yada seyehat sevdanız yüzünden de değiştirmek isteyebilirsiniz. Ev değiştirmek sıkıcı, yorucu, zahmetli ve zaman alan bir iştir. Bu yüzden işinizi kolaylaştıracak, gelişen teknolojilere uyum sağlayan, uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunan evden eve nakliyat firmaları tercih edilmektedir. Evden Eve Nakliyat firmaları sektöründe başarısını kanıtlamış, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, kaliteli hizmet ve uygun fyat anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Aslanlar Taşımacılık her zaman taşımacılık sektöründe öncü konumundadır. Uzman personelleri ve yılların vermiş olduğu tecrübelerine dayanarak başarısını her geçen gün arttıran Aslanlar Taşımacılık Evden Eve Nakliyatta donanımlı araç ve ekipmanlarıyla hizmette sınır tanımıyor.

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat, Evden Eve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız Aslanlar Taşımacılık ile iletişime geçiniz. Tarafımızca gönderilen ücretsiz eksperimiz evinize gelerek inceleme yapar. Bu inceleme doğrultusunda eşyalarınızın miktarı-büyüklüğü, kullanılacak paketleme malzeme çeşidi-miktarı, evinizin konumu, asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi konularda size bilgiler sunar. Siz kabul ettiğiniz an sözleşme imzalanır ve istediğiniz gün taşınma işleminiz gerçekleştirilir.

Öncelikle evinizde bulunan kırılacak eşyalarınızbalonlu naylon malzemesi ile titizlikle paketlenir. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtlara sarılarak karton kutulara yerleştirilir. Demontesi yapılacak mobilyalarınız uzman marangozcularımız tarafından yapılır ve havalı naylon, mukavva gibi malzemelere sarılarak paketlenir. Tüm eşyalarınıza uygun kaliteli paketleme malzemesi kullanan Aslanlar Taşımacılık her paket üzerine odanın numaralandırmasını yaparak karışıklığın önüne geçmiş olur.

Paketlenmiş tüm eşyalarınız titizlikle araçlarımıza yerleştirilir. Araçlarımıza yüklendiği andan itibaren eşyalarınız bizim sorumluluğumuzda olup tarafımızca sigortalanmaktadır. Böylece meydana gelebilecek her türlü iş kazalarının önüne geçilmiş olur. Yeni evinize gelen eşyalarınız ekiplerimiz tarafından indirilip evinize yerleştirir. Demonte olan eşyalarınız marangozcularımız tarafından kurulup kullanıma hazır hale gelir.

Tüm Türkiye’ye güvenilir, hızlı, ekonomik, uzman personel ve tecrübelerine dayanarak kaliteli hizmet veren Adana Evden Eve Nakliyat sizlere asansörlü araçları ile büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca Eşya Depolama, Parça Eşya Taşımacılığı hizmeti veriyor ve değerli eşyalarınızı da şehiriçi ve şehirlerarası taşıyoruz.

Güvenilir taşımacılığın adresi olan Aslanlar Taşımacılık Evden Eve Nakliyat sektöründe sizlerin hep yanınızdadır. İyi hizmet almak istiyorsanız bir telefonunuz yeter.

Evden eve nakliyat teklifi almak ve bizimle direk iletişim kurmak için bizi arayın!