• Adana Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  •  

    info@aslanlartasimacilik.com

Beyaz Eşya Paketlenmesi ve Taşınması Nasıl Yapılır

Beyaz Eşya Paketlenmesi ve Taşınması Nasıl Yapılır, Ev taşınma esnasında insanların en çok tedirgin olduğu eşyaların başında beyaz eşyalar gelmektedir. Beyaz eşyalar hassas olduğu için en ufak bir harekette çizilme ve çökme meydana gelebilir. Bu yüzden dikkatli ve işini ciddiye alan firmaların yapması gereken bir iştir. Deneyim ve bilgi sahibi olmayan firmaların taşıdığı beyaz eşyaların çizilmesi olası bir durumdur. Bunun sonucunda firma sahibi de müşterileri ile sorun yaşamaktadır. Beyaz Eşya Taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız olduğu zaman iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Beyaz eşya maddi değere sahip bir eşyadır. Hem eşyalarınızın zarar görmemesi hem de ilerde nakliyat firması sahibi ile sorun yaşamamanız açısından iyi bir nakliyat firması ile çalışmalısınız. Beyaz Eşya Paketlemesi ve Taşınması Nasıl Yapılır, buzdolabı nasıl taşınmalı, çamaşır makinesi nasıl taşınır, bulaşık makinesi nasıl paketlenir.

Beyaz Eşya Paketlenmesi ve Taşınması Nasıl Yapılır

Beyaz Eşya Paketlenmesi ve Taşınması Nasıl Yapılır?

Aslanlar Taşımacılık olarak Beyaz Eşya Taşımacılığı alanında sizlerin yanınızda olup güvenilir hizmetin garantisini vermektedir. 

Beyaz Eşya Nasıl Taşınmalıdır?

En önemlisi işini iyi bilen deneyimli personel tarafından taşınmalıdır. Beyaz eşyalar oldukça maddi değere sahip eşyalardır. Olası küçük bir hata büyük bir maddi zayiat meydana getirecektir. Adana evden eve nakliyat şirketi olarak beyaz eşya nasıl paketlenir sorusuna bu yazımızda yanıt vermiş olduk.

Alanında uzman Aslanlar Nakliyat öngörülebilir riskleri önceden hesaplayıp içinizi rahatlatacak tedbirler almaktadır.

Aslanlar Nakliyat; beyaz eşyalarınızın zarar görmemesi için özel ambalajlara sarar ve paketlemesini yapar. Bu sayede eşyalarınız taşınırken zarar görmez. Beyaz eşyalarda meydana gelebilecek sorun çizik ve çökmedir. Bunun önlenmesi için balonlu naylon ile paketlenen beyaz eşyalarınız nakliyat battaniyeleri ile sarılır. Tüm bu paketleme ve sarma işlemini nakliyat firmalarına yaptırırsanız taşınma esnasında oluşacak hasarlarda sorumluluk sizden kalkacaktır.

Diğer önemli bir husus ise beyaz eşyalarınızın sırtta ve yerde sürüklenmesidir. Böyle bir duruma asla izin vermeyiniz. Personeli olmayan küçük nakliyat firmalarına güvenmeyiniz. En az iki kişinin taşıdığına emin olmak için firmaya sorabilirsiniz.

Bulaşık makinesi taşınırken içinde bulaşık olmaması gerekmektedir. Fırın taşınırken düğmeleri sökülüp strafor yerleştirildikten sonra taşınması gerçekleştirilir. Böylelikle düğme ve cam kapakları olası darbelerden kurtulmuş olur. Buzdolabı taşınırken en önemli husus dik taşınmasıdır. Taşınma işlemi bittikten sonra ise yarım saat boş çalıştırılmalıdır. Çamaşır makinesi taşınırken içinde su olmaması gerekir. Suyu boşaltılan makinenin emniyet kilidi takılır ve taşınması gerçekleşir.

Tüm bu eşyalarınızın etrafı balonlu naylon, strafor, ambalaj malzemeleri ile kaplanır. Kaplanan eşyalarınız gerektiğinde nakliyat battaniyelerine sarılır. Uzman kişilerce araçlara yüklenir ve taşınma işlemi bitmiş olur.

Evden eve nakliyat teklifi almak ve bizimle direk iletişim kurmak için bizi arayın!