• Adana Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  •  

    info@aslanlartasimacilik.com

Taşınırken Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir

Taşınırken Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir? Ev taşıma esnasında kırılabilecek eşyalarınızın korunması için nasıl paketlenmesi konusunda bilgi vereceğiz. Evden eve nakliyat sektöründe birçok şirket olup çeşitli paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Eşya ambalajlama ve paketleme teknikleri konusunda kullanılacak paketleme malzemesi oldukça önemlidir. Hangi paketleme malzemesi ile hangi eşyanızı paketlemeniz gerektiğiniz bilmezseniz eşyalarınız taşınma esnasında kırılması muhtemeldir. Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir, taşınırken ev nasıl toplanır, taşınırken yatak nasıl paketlenir, Nakliye firması gelmeden evde nasıl bir hazırlık yapmalıyız? Taşınma için pratik öneriler, ​Ev taşırken kaçınmanız gerekenleri bu yazımızda bulabileceksiniz.

Taşınırken Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir

Taşınırken Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Yapılan araştırmalara göre insanlar ortalama 5 yılda bir taşınıyorlarmış. Gerek iş gerek seyehat ve birçok sebeplerden dolayı bazen istekleriyle bazen de mecburen taşınmak zorunda kalabiliyorlar. Adana evden eve nakliyat firması olarak taşınırken dikkat edilmesi gerekenleri ve kırılacak eşyaların nasıl paketlenmesi konusunda bilgilerinizi sizler için sunduk.

Taşınmak zor ve sabır gerektiren bir süreçtir. Taşınacak yerdeki her bir eşyanın nasıl taşınacağı, hangi malzeme ile paketleneceğini bilmek gerekir. Örneğin kırılacak değerli bir eşyanızı rastgele kutuya yerleştiremezsiniz.

Kısaca; hangi eşyalarınızın nasıl paketleneceği konusunda Aslanlar Nakliyat sizlere bilgi vermektedir. Nakliyat sektöründe size her alanda yardımcı olan firmamız eşya paketleme ve taşınma konusunda da sizleri bilgilendirmektedir. Özellikle eviniz taşınırken çok değerli kişisel eşyalarınızı sizin paketlemenizi öneririz. Ayrıca kıyafetleriniz ve ufak tefek eşyalarınızı da paketlemeniz sizin yararınıza olacaktır. Fakat zamanınız yoksa isterseniz Aslanlar Nakliyat olarak eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çok sorulan kırılacak eşyalar nasıl paketlenir sorusuna cevabımız ise şu şekildedir;

Tabak, bardak ve porselen gibi cam malzemeler kırılacak eşya kategorisindedir. Bu eşyaların paketlenmesi özen ve bilgi gerektirir. Cam malzemelerin etrafı balonlu naylon ve ambalaj kağıdı ile sarılmalıdır. Örneğin, tabaklar tek tek kağıtlara (gazete kağıdı bile olur) sarılmalıdır. Bardaklar içlerine kağıt doldurularak etrafı da kağıtlarla sarılır. Tabak ve bardakların sarılma işlemi bittikten sonra altta tabaklar olmak üzere onun üzerine tampon görevi görecek kağıt parçaları olacak şekilde kolilere yerleştirilir. Onun üzerine daha hafif olan tabak ve bardakları yerleştirdiktan sonra yine tampon olacak şekilde kağıtları yerleştiriniz. Koli tüm bu eşyalar ile dolduğunda kenarlarınada kağıt parçaları doldurularak destek verilmiş olur. Eşyalar ile dolan kolinizi etiketlerken hangi eşyalarınızın ve hangi odanıza ait olduğunu bildiren notlar yazmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Tüm bu işlemler bittikten sonra eşyalarınızın kırılma ve karışma ihtimali ortadan kalkmış olur.

Evden eve nakliyat teklifi almak ve bizimle direk iletişim kurmak için bizi arayın!