• Adana Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  •  

    info@aslanlartasimacilik.com

Çocuklu Ev Taşıma Yaparken Nelere Dikkat Edilir

Çocuklu Ev Taşıma, Evin taşınması zordur, ancak çocuklarınız olduğunda evi taşımak özellikle zordur. Çocuklar yeni arkadaşlar, yeni bir ev ve bazen yeni bir okula alışmak zorunda kalacaklar. Bazı çocuklar için inanılmaz derecede sinir bozucu olabilir. Taşınırken çocuklara verilen eğitimleri gözden geçirmekte yarar vardır.

Çocuklu Ev Taşıma Yaparken Nelere Dikkat Edilir

Çocuklu Ev Taşıma, Çocuklarınızla birlikte taşınmak için hazırlık yapıyorsanız, değişime alışacakları konusunda emin olmak için özel dikkat göstermeniz gerekir. Adana evden eve nakliyat firması Aslanlar Taşımacılık olarak çocuklu ev taşıma konusunda çalışanlarımıza gerekli eğitimler verilmektedir. Çocuk olan bir evi taşımak için yapacağınız işlerin çoğunda katılmak istiyorsa onları da dahil edebilirsiniz.

İşte bazı ipuçları:

  • En kısa zamanda onlara taşınacağınızı söyleyin. Böylece nakliyat zamanı geldiğinde şaşırmazlar. Onlara anlatmak için son dakikaya kadar beklemeyin.
  • Yardım etmelerine izin verin - Yeni bir ev bulamadıysanız, çocuğunuzu yanınıza almak için “yardım” etmelerini sağlayın. Zaten bir ev seçtiyseniz, o zaman odalarını seçmelerine izin verin.
  • Ne bekleyeceğinizi açıklayın - Yeni banliyö, okul, mağazalar ve parklar hakkında mümkün olduğunca çocuklarınızla konuşun. Ne kadar çok bilirlerse, o kadar az stresli olurlar.
  • İyi bir zamanda hareket edin - Mümkünse, çocuğunuzun okula başlamadan önce, örneğin yaz veya kış tatili gibi, yeni eviniz ve çevrenizle tanışması için birkaç hafta verecek bir tarihte hareket edin.

Ev taşıma günü

Çocukların taşınma günlerde oldukça duygusal olmaları muhtemeldir ve onlarla başa çıkmak için tam olarak doğru modda olmayacaksınız. Önceden plan yapmak ve çocuklarınızla birlikte taşınma gününde yapılması gerekenler hakkında konuşmak en iyisidir.

Çok küçük çocuklarınız varsa (altı yaş altı), onları arkadaşlarınız veya ailenizin bakımına bırakmaya değer olabilir. Ağır eşyaları taşımak tehlikeli olabilir ve çocuklarınızın yoluna girmesini istemiyorsunuz.

Çocuklarınız biraz daha büyükse, onları hareket sürecine dahil etmeye çalışabilirsiniz. Evin taşınması büyük bir iştir ve bütün aileyi kapsayabilecek bir iştir; bu yüzden onlara yapmaları için birkaç küçük iş verin. Hareket edebilmek kadar stresli olabildiğince stresli bir gün olabilir ve çocuklar bu küçük sorumluluğu üstlenmeye bayılırlar.

Evden eve nakliyat teklifi almak ve bizimle direk iletişim kurmak için bizi arayın!