• Adana Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  •  

    info@aslanlartasimacilik.com

Evden Eve Nakliyat Nedir? Aşamaları ve Avantajları

İnsanlar elinde olmayan birçok sebeplerden ötürü kaldığı yeri değiştirmek zorunda kalabiliyorlar. Ev, iş yeri, okul, hastane vb. birçok yerlerin taşınmasını sorunsuz ve kısa sürede gerçekleştiren nakliyat firmaları mevcuttur. Nakliyat firmaları eşyalarınıza zarar vermeden istediğiniz günde taşınma işleminizi gerçekleştirir. Eşyalarınızın paketlenmesi, kutulara yerleştirilmesi ve sigortalı olarak taşınması ile Evden eve Nakliyat sizlerin kısa sürede düzeninizi kurmanıza yardımcı olur.

Evden Eve Nakliyat Nedir? Aşamaları ve Avantajları

Evden Eve Nakliyat Nedir? Evden eve nakliyat aşamalarında neler yapmanız gerekir? Evden eve nakliyat sürecini avantajlı hale getirebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYATIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  1. Ev, iş yeri, okul, hastane vb. birçok yerlerin taşınmasında paketleme işlemi yaparak zamanınızı boşa harcamazsınız.
  2. Eşyalarınızı taşıtacak deneyimli eleman arama zahmetinde bulunmazsınız.
  3. Eşyalarınızın miktarına göre istediğiniz büyüklükte araç bulmakta sıkıntı yaşamazsınız.
  4. Eşyalarınızın cinsine göre karton kutu, naylonlu ve havalı poşet gibi malzemeler ile paketlenmesi yapılır ve böylece hiç bir eşyanız zarar görmemiş olur.
  5. Eşyalarınızın büyüklüğü ve ağırlığı sebebiyle siz taşımamış olup sağlığınızı riske atmamış olursunuz.
  6. Zamandan tasarruf sağlayarak düzeninizi kısa sürede kurmuş olursunuz.

 

EVDEN EVE NAKLİYATIN AŞAMALARI

Adana Evden Eve Nakliyat firmasına ihtiyacınız olduğu her an bizi arayabilirsiniz. Öncelikle tarafımızca gönderilen eksperimiz taşınacak yeri inceleme yapar. Kullanılacak paketleme malzemeleri, kullanılacak araç büyüklüğü gibi konuları not edinir. Anlaşma dahilinde uzman personellerimiz eşyalarınızı özenle paketler. Kırılacak eşyalarınızı havalı naylon gibi özel paketleme malzemeleri ile paketlemesi yapılarak hasarların önüne geçilmiş olur. Mobilya, mutfak dolabı gibi demontesi yapılacak olan eşyalarınız uzman marangoz ekibimiz tarafından yapılır. Tüm eşyalarınız kutulara yerleştirildikten sonra karışma ihtimali olmaması için kutuların üzerine numaralandırma yapılır. Araçlara yerleştirilen eşyalarınız yeni yerinize ulaşması için yola çıkar. Yeni yerinize gelen aracımız personellerimiz tarafından boşaltılarak yerleştirilmesi yapılır. Demonte olan eşyalarınızın montesi gerçekleştirilir. Kısa sürede yaşamızına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat teklifi almak ve bizimle direk iletişim kurmak için bizi arayın!