• Adana Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  •  

    info@aslanlartasimacilik.com

Nakliyat ve Taşımacılık Sözleşmesi

Nakliyat ve Taşımacılık Sözleşmesi, Aslanlar Taşımacılık müşterilerinin güvenini kazanmak ve sorunsuz bir nakliyat süreci yaşamanız için Aslanlar Taşımacılık ve müşterilerimiz arasında belirli kurallar çerçevesinde yaptığımız sözleşmedir. Nakliyat ve Taşımacılık sözleşmesi hem firmamızı hem de müşterilerimizin taşıma konusunda edineceği haklarını belirtmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık süreçlerinde gözünüz arkada kalmasın diye sizin için yaşanabilecek tüm süreci sözleşmemize ekliyoruz. Nakliyat sözleşmesinde özellikle olmasını istediğiniz bir ek talebiniz olduğunda bunu genel kabul çerçevesinde sözleşmeye ekliyoruz. Nakliyat ve taşımacılık sözleşmesi sizleri koruyan bir sözleşmedir. Evden eve nakliyat sözleşmesi hem firma hemde eşya sahibini sorumluluk altına alan bir sözleşmedir.

Nakliyat ve Taşımacılık Sözleşmesi

Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Sözleşmesi Sigortalı taşımacılık ve eşyaların herhangi bir olumsuz durumda neler olacağını belirten sözleşmedir. Nakliyat sözleşmesi yükümlülükleri iki tarafıda kapsamaktadır. Adana Evden Eve Nakliyat Nakliyat sözleşmesi iki tarafında güvenli bir şekilde işletilmesi için gerekmektedir. Nakliyat sözleşmesi örneği olarak aşağıdaki hükümleri dikkate alabilirsiniz. Örnek nakliyat sözleşmesi konusunda bilgilendirme yapılmıştır.

Nakliyat Sözleşmenin Tanımı

İş bu nakliyat sözleşmesi Aslanlar Taşımacılık ile eşya sahibi arasında yapılmıştır. Sözleşme eşya sahibinin eşyaların alınarak yeni adrese iletilmesi sürecine kadar geçerlidir. Nakliyat sözleşmesi içerisinde belirtilen şartlar ve hükümler nakliyat firması ve eşya sahibi arasında yapılmış olup sözleşmenin tüm hükümlerini kabul, beyan ve kabul ettiklerini taahhüt ederler. 

Nakliyat sözleşmesi eşyaların montaj demontaj ve ambalajlanıp kutulanması sürecini kapsamaktadır.

Taşımacılık sözleşmesi kapsamında eşyaların zarar görmesi durumunda firma tarafından tamir edilecek tamir edilemeyecek şeklinde olan eşyalar sözleşme kapsamında firma tarafından karşılanacaktır.

Nakliyat sözleşmesi hükümlerine göre alınan eşyaların yeni adrese getirildiğinde kaybolan eşyalar nakliyat firması sorumluluğu altındadır. 

Nakliyat sözleşmesi kapsamında taşınacak özel eşyaların sorumluluğu eşya sahibine aittir. 

Nakliyat ve taşımacılık sözleşmesi kapsamında yukarıda yazılı olan hükümler örnek olması amacıyla yazılmıştır. Eşya sahibi müşterilerimiz ile daha detaylı sözleşme yapılmaktadır. Nakliyat sözleşmesi örneği olarak verdiğimiz beyanlar müşterilerimize göre özelleştirildiğinden genel kapsamı yansıtmamaktadır.

Evden eve nakliyat teklifi almak ve bizimle direk iletişim kurmak için bizi arayın!